WARSZAWA: ul. Kasprzaka 31/233
OSTRÓDA: ul. Wyspiańskiego 36

Dlaczego My

Dlaczego My

Jeśli poszukujesz profesjonalnego wsparcia prawnego i interesuje Cię najwyższa jakość świadczonych usług, to zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą Kancelarii.

 

Uwzględniając to, czy jesteś Klientem indywidualnym, przedsiębiorcą, przedstawicielem instytucji publicznej lub organizacji społecznej, proponujemy Ci najbardziej dogodną formę współpracy oraz warunki obsługi prawnej, z zakresu wszelkich spraw, z jakimi spotykasz się w swojej działalności i życiu codziennym.

Optymalne oraz kompleksowe rozwiązania prawne, a także możliwie zindywidualizowane doradztwo prawne jest tym, do czego dążymy w świadczonej przez nas pomocy. Wykorzystujemy do tego celu nasze atuty, czyli m.in. wszechstronne doświadczenie w zakresie doradztwa i pomocy prawnej na rzecz różnych osób i podmiotów krajowych lub zagranicznych z wielu branż.

Wiemy, jak istotne dla Ciebie jest, aby pomoc prawna była realizowana terminowo, precyzyjnie i adekwatnie do Twoich bieżących potrzeb prawno-ekonomicznych. Stawiamy na odpowiedzialność i zapewnienie Ci maksymalnej ochrony prawnej.

W podejmowanych działaniach reagujemy na bieżące potrzeby Klienta oraz pomagamy w zarządzaniu potencjalnym ryzykiem, przedstawiając propozycje najkorzystniejszych rozwiązań prawnych.

Zapraszamy Cię do skorzystania z usług Kancelarii.

Dojazd do biura

założyciele kancelarii

- jesteśmy dla Ciebie

Krzysztof Jarzyński

radca prawny

Agnieszka Sontowska

Radca Prawny

nasze nagrody

i wyróżnieniaNagrody

skontaktuj się z nami

nie trać swojego czasu, rozwiąż problem

Warszawa

Kasprzaka 31 lok. 233 (II pietro budynku Varsovia)

503166070

Pon - Pi: 9.00 - 17.00

kontakt@twoj-radca.pl

napisz do nas

Ostróda

Wyspiańskiego 36 (vis a vis Lidla)

506605999

Pon - Pi: 9.00 am - 17.00

kontakt@twoj-radca.pl

napisz do nas